WhatsApp
Telefon
  • Karadolap Mah. Namık Kemal Cad. 14/1 Eyüp İstanbul/Türkiye
Kadıköy Temizlik Şirketi

Kadıköy Temizlik Şirketi

İstanbul Kadıköy temizlik şirketi olarak sizlere 7/24 hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.İstanbul'da Anadolu ve Avrupa Yakasında ÖZ ALTAY TEMİZLİK olarak hizmete başladığımız, uzman ekip kadromuzla temizlik üzerine olan tüm işlerinizde yanınızdayız.

Kadıköy temizlik firması profesyonel kadrosuyla referanslarımız , temiz hijyen koşullarına uygun , çalışmalarımızla yine tercih edilen temizlik firması ilklerde yerimizi almayı başardık.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.