WhatsApp
Telefon
  • Karadolap Mah. Namık Kemal Cad. 14/1 Eyüp İstanbul/Türkiye
Ev Temizliği

Ev Temizliği

  Öz Altay Temizlik olarak, alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle İstanbul’un her yerinde temizlik hizmeti veriyoruz. Eşyalı veya eşyasız, tadilat sonrası, taşınma öncesi veya bayramlık, stüdyo daireden üç katlı villalara kadar, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti bildirin. Memnuniyet garantili çalışmamızı siz de görün. (Ev temizliğinin dışında, ofis, inşaat veya tadilat sonrası bina temizliği, depo, okul veya fabrika, dış cephe vb temizlikler de yapıyoruz.)

  Tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza odaklı olan Öz Altay Temizlik dilerseniz rutin temizlik, dilerseniz size uygun zamanlarda temizlik çözümleri ortaya koyar. İçiniz rahat olsun, alanında öncü bir firmayız. Ne kadar detaylı bir hizmet istiyorsanız bildirin, çözüm planımızı ortaya koyalım ve temizleyelim.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.