WhatsApp
Telefon
  • Karadolap Mah. Namık Kemal Cad. 14/1 Eyüp İstanbul/Türkiye
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Doğal içerikli, modern ve lekeleri çok hızlı bir şekilde çözen deterjan ve temizlik malzemeleri kullanmaktadır. Bu malzemelerin temizliğin çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, insan sağlığı açısından bir problem arz etmemektedir. Temizlik sonrası eve küçük çocukların giriyor olması dahi sakıncalı değildir.

Personellerimizin tamamı işinin ehli, profesyonel hizmet sağlayan, eğitimli ve tecrübeli kişilerdir. İnşaat & Tadilat sonrası bina ve daire temizliği hizmeti veren kuruluşumuz, bu konuda çok seçici davranmıştır. Temizlik konusunda eğitimli olmaları lekeleri daha iyi çıkarmalarına yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra yaptıkları temizlik en detaylı şekilde olmakta, kişilerin binalarının ömürlerine ömür katmaktadır.

Tüm temizlik işlemleri en profesyonel şekilde, çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır. Dolayısıyla kişilerin tercih edebilecekleri en doğru kurum Öz Altay Temizlik.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.