WhatsApp
Telefon
  • Karadolap Mah. Namık Kemal Cad. 14/1 Eyüp İstanbul/Türkiye
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis temizliği bayan, mı ihtiyacınız oldu? Ofis deki çay servisi, yemek servisi, ofis hizmetleri bayanı, ihtiyaçlarınıza kurumsal ve bireysel çözüm sunan Öz Altay, ofis içerisindeki tüm alt hizmetlerde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Birçok kurumsal referansı ile hizmet veren firmamız 3 yıllık deneyimi ve güçlü alt yapısı ile sizler için en mükemmeli sunmayı taahhüt ve garanti eder. Temizlik Talepleriniz için lütfen müşteri temsilcimizi arayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.