WhatsApp
Telefon
  • Karadolap Mah. Namık Kemal Cad. 14/1 Eyüp İstanbul/Türkiye
Villa Temizliği

Villa Temizliği

  Pek çok kişi için kolay bir iş gibi görünse de, villaların temizliği oldukça zor ve meşakkatlidir. Burada zaman harcayan ve kişinin yorulmasına neden olan nokta her ne kadar evin büyüklüğü gibi görünse de, aslında işin detaylarıdır. Büyük evleri temizlemek, temizlik işini profesyonel veren kurumlar için daha kolaydır. Fakat konu villalar olduğunda, durum hiç de göründüğü gibi olmamaktadır. Sebebi villaların temizlenmesi aşamasında yapılacak herhangi bir hatanın, masraflı sonuçlar beraberinde getirmesidir. Villa temizliği konusunda güvenilecek doğru bir firmadan yardım almakta fayda vardır. Gerek yanlış deterjan, gerekse de yanlış temizlik malzemesi kullanımı, tadilatlara neden olmaktadır.

  Villası olan herkes, villasının olabilecek en kısa sürede en iyi şekilde temizlenmesini istemektedir. Özellikle tatil beldelerinde günlük, aylık ya da yıllık kiralık olarak kullanılan villalar, müşteriye hazır hale getirilmelidir. Bu sürenin olabilecek en kısa süreler içerisinde olması önem arz etmektedir. Çünkü müşteri temizliği beklemekle yükümlü olmadığı gibi, tertemiz bir ev görmek isteyecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam Gün Temizlik nedir?

Bir personelimiz sabah 09.00'dan akşam 17.00'a kadar hangi temizliğe ihtiyacınız varsa yapıyor. Böylece geç gelip erken çıkma sorunuyla karşılaşmıyorsunuz.

Yapılan temizlikten memnun kalmazsanız 48 saat içinde ücretsiz telafi temizliğine (yarım gün) yeni bir personel gönderiyoruz.

Hayır, ev temizlik personellerinin günlük SGK' sını e-devletten kolaylıkla yapabilirsiniz.

Talebinize göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsiniz.

Yönlendirdiğimiz temizlik personelimizden memnun kalmanız halinde aynı personeli düzenli olarak size yönlendirebiliyoruz.

Temizlik personellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Camları dıştan ancak temizlik personelimizin elinin ulaşabileceği yere kadar temizliyoruz.